PayPal

PayPal

HozzászólásSzerző: jniki82 » 2014.08.07. 18:24

Lányok lenne egy kérdésem!Van valakinek ilyen számlája!Egy csomó olyan minta van amit szertenék, de sajnos külföldi lányoké és nem tudom megvenni!Tud valaki ebben segíteni?
jniki82
haladó gyöngyész

Re: PayPal

HozzászólásSzerző: gordoneva » 2014.09.07. 19:20

Miért nem csinálsz pay-pal számlát? A neten találsz magyar nyelvű leírást. Nem bonyolult a nyitása. Bankkártya sem feltétlenül kell hozzá, elég egy sima bankszámla.
Üdv: Évi

"Az ember néha szélvédő, néha bogár..." M. Knopfler
gordoneva
gyöngyguru

HozzászólásSzerző: jniki82 » 2014.09.10. 20:19

Megoldottam a dolgot!Nem volt olyan ördöngős mint amilyennek gondoltam!
jniki82
haladó gyöngyész

HozzászólásSzerző: gordoneva » 2014.09.11. 09:12

:)
Üdv: Évi

"Az ember néha szélvédő, néha bogár..." M. Knopfler
gordoneva
gyöngyguru

HozzászólásSzerző: francolinos » 2017.04.03. 09:36

Mindig azt bizonyítja, mindkét láb cipő nők jobban lenni abban, hogy jól érzik magukat bennük. Van egy kis aszimmetria lábunk, amelyek bár nem látható szabad szemmel, akkor érzem magam, amikor vigasztalni a cipő, ez volt a fő oka annak, hogy nem bizonyul pár komplett cipő női előtt Ai vásárlás.
Továbbá, amikor megpróbál egy pár cipő, ellenőrizze, hogy van-e elég sok szobát ügyében a hegyét a cipő, hogy amikor a láb jön, hogy csúszik egy kicsit, ne bántsd magad; és ha tudja, akkor viselni harisnyanadrág, női cipőt, hogy vásárol, győződjön meg róla, hogy ezt és a minta, mert úgy érezte, a különbség a kényelmet - https://www.ecipo.hu/ .Miután megtalálta a megfelelő pár cipő a nők számára a méret, rendeljen magának egy adag kényeztető és séta tárolja viselése közben őket; elengedhetetlen annak meghatározására, hogy a komfortfokozat, hogy valaha is adni várható, és ha valóban semmi sem zavarta meg ebben a tekintetben. Elemzése, hogy a láb fog világítani a szépséget, hogy megadja a szám, és győződjön meg róla, boldogok és ezt a szempontot.Így élvezheti bármikor tökéletes cipő a nők és a választás nem lesz megpróbáltatás, hanem öröm.
Ha úgy dönt, hogy rendeljen egy pár cipőt a nők az online elengedhetetlen, hogy kövesse egy hasonló lépések sorozata, hogy elkerüljék a különböző kellemetlenségek, amelyek felmerülhetnek. Joyas ajánlani az összes kliens segítségével mérik lábát meg kell győződni arról, hogy válassza ki a megfelelő méretet. További részletek az megtalálható a cikk, amely kizárólag erre a témára.
francolinos
új regisztrált

HozzászólásSzerző: Gitka » 2017.05.16. 10:52

:lol:
Üdv: Gitka

“Nem vagyok különösebben tehetséges. Csupán szenvedélyesen kíváncsi.”
(Albert Einstein)
Gitka
gyöngyguru

Vissza: Gyöngyélet - Info pult