Segítség képek feltöltéséhez

Segítség képek feltöltéséhez

HozzászólásSzerző: gordoneva » 2013.03.18. 19:35

Sziasztok!
Ha esetleg lenne köztetek olyan, akinek meggyűlt már a baja a képek feltöltésével, annak szeretnék segíteni. :idea:

1. Képet feltölthettek úgy is, hogy mikor begépelitek a szöveget, a szövegdoboz alatt rákattintotok a "Csatolmány feltöltése" fülre.
Alatta a "Tallózás" gombra katt, ki kell választani a számítógépről a feltöltendő képet és rákattintani az "Állomány hozzáadása" gombra és kész is van. Az előnézet gombbal meg lehet nézni, hogy jó lett-e. Ha mégsem szeretnéd a képet csatolni, akkor a "Csatolmány törlése" gombra kell kattintani.

2. Másik lehetőség, hogy valamelyik képfeltöltő oldalra fel kell rakni a képet. Én a képfeltöltés.hu-t használom. Nem kell regisztrálni sem rajta. Rákattintasz a "Tallózás" gombra, kiválasztod a számítógépről a feltöltendő képet, majd alul a "Feltölt" gombra katt. (Egyszerre több képet is fel lehet tölteni.)
Lejjebb görgetve az oldalt megtalálod a kis feltöltött képet. Rákattintasz, és mikor megjelenik nagyban, jobb egér gombbal kiválasztod a "kép címének másolása" lehetőséget.
A szövegdoboz tetején van egy "Img" nevű ikon. Erre kell rákattintani, majd CtrlV-vel bemásolni a kép címét. És kész is. Megnézni szintén az "Előnézet" gombbal lehet.

Remélem, hogy tudtam segíteni.

Várjuk a képeket! :)
Üdv: Évi

"Az ember néha szélvédő, néha bogár..." M. Knopfler
gordoneva
gyöngyguru

Re: Segítség képek feltöltéséhez

HozzászólásSzerző: Réka-Gyöngy » 2013.03.19. 19:25

na, én azt a csatolmány feltöltése gombot nem találom....
Réka-Gyöngy
Réka-Gyöngy
gyöngyguru

Re: Segítség képek feltöltéséhez

HozzászólásSzerző: gordoneva » 2013.03.19. 20:50

Amikor írod a választ, a fehér téglalap (amibe a szöveget írod éppen) alatt baloldalt van két zöld fül, az egyik "Opciók" a másik "Csatolmány feltöltése" névre hallgat.
Üdv: Évi

"Az ember néha szélvédő, néha bogár..." M. Knopfler
gordoneva
gyöngyguru

Vissza: Üdvözlünk a Gyöngyélet fórumán!